Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Závody aut, Relaxační hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Hry pro děti, Logické hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Adventury a tak dále.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tablet, Pastýř, Lindt, Písnička, Vánoční pozadí, Brno, Vánoční punč, Adventní kalendář, Vykrajovátka, Pro děti, Santa Claus, Jedle, Pozadí, Jídlo, Windows, Papírové ozdoby, Desktop, Text, Keramický adventní věnec, bezlepkové cukroví, Lego, Bramborový salát, Dia, Filmy, Přáníčko, PF, SMS, Šišky, Sněhová vločka, Kinder, Rumové řezy apod.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Arizona, Arkansas, Nevada, Louisiana, Nové Mexiko, Ohio, Kalifornie, Texas, Rhode Island, Connecticut, Indiana, Idaho, Washington, Virginie, Tennessee, Wyoming, Montana, Florida, Vermont, Massachusetts, Michigan, Havaj, Alabama, Illinois, New Hampshire, Minnesota atd.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, politici, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, státní správa, nadpřirozené osoby, filozofie, vlastnosti, historie, žurnalisté a novináři, věda, rodinné vztahy, národnost, psychologie, osobnosti, křesťanství, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, sport, záliby atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Full HD tapety na PC - pozadí na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro mobilní telefon, notebook, ultrabook, phablet, počítač, smartphone, tablet, obrazovka počítače, PC, monitor, displej a pro operační systémy macOS, SUSE Linux, Mac, Windows 10 Mobile, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Java ME, Android, Windows 2000, OSX, FreeBSD. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií oceán, moře, pláže, free wallpapers, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, nature - příroda, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, fantasy, flóra, stromy, vesmír, kosmos, motorky, květiny, zvířata, armáda, válka, zbraně, ptáci. Zvolit si můžete rozměry 3200x1800, Full HD 1080x1920, 1680x1050, 1920x1280, 1152x1920, 768x1024, 393x786, 375x667, 1440x960, 1280x960, 1920x1440, 1600x900, 4800x1200, 2560x1920, 1536x2048, 412x846 atd.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Vlajky zemí světa, Databáze osobností Kdo je to?, Full HD tapety na PC, Rie Miyazawa, tipy, Databáze osobností Kdo je to?, Americké federální vlajky, Přání k svátku podle jmen, Online hry pro děti zdarma, zeměpis, Slovník pojmů Co je to?, Online testy zdarma

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Logické hry, Závody aut, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Adventury, Postřehové hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Strategie, Akční hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry a tak dále.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Vtipné texty, anekdoty, černý humor, fórky, frky, fóry

Zkuste vypnout! Vtipné texty, anekdoty, černý humor, fórky, frky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, murphyho zákony, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipné citáty apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země střední Asie, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Kameňáky, vtipy, ftipy, frky, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipy, ftipy, frky, vtípky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o metanolu, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné básničky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech apod.

Keywords:V, F, Přehled států světa a jejich vlajek, Dopravní značení, FC Bayern Munich, K, volný čas, weby, Levné letenky, počítače, hyperlinky, zdroje informací

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím zobrazit, jak přehrát, čím prohlížet, kterak editovat, jak spustit, jak importovat, jak převést, v čem upravit, v čem spustit, jak vytvořit soubory následujících typů: video soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, koncovky souborů, internet a web, komprimace dat, spustitelné soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, dokumenty, grafiku, konfigurační soubory apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nemoce, nástroje, věda, český jazyk, rostliny, psychologie, ekonomie a ekonomika, internet, sport, školství, politika, cestování, lékařství a medicína, matematika, latina, různé, literatura, technika, zločin a právo, náboženství a křesťanství, software, kultura, nápoje, filozofie atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, webové stránky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Pozadí na PC auta, Nej hry online, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Pizza, ingredience, druhy, recepty, Dopravní značky, Nejlepší online hry zdarma, zadarmo, Městské a obecní prapory obcí ČR

Nej hry online

Zkuste nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Závodní, Pro dívky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Karetní, Vánoční online hry, Strategie, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Střílečky, Klasické, Sportovní a podobně.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, poruchy, umělci, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, lékařství, sport, věda, národnost, mytologie, herectví, herci a herečky, zločin a právo, fikce a fantasy, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, historie, psychologie, školství, filozofie, záliby atd.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: kuriozity, F, Počítačové tapety pro Windows, Antistresové omalovánky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Obrázky a kliparty zdarma, webovky, Obrázky a kliparty nejen na plochu, pro dospělé, internetové stránky, humor

Nej hry online

Zkuste nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Závodní, Pro dívky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Karetní, Vánoční online hry, Strategie, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Střílečky, Klasické, Sportovní a podobně.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, poruchy, umělci, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, lékařství, sport, věda, národnost, mytologie, herectví, herci a herečky, zločin a právo, fikce a fantasy, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, historie, psychologie, školství, filozofie, záliby atd.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Pro dívky, Logické, Sportovní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Klasické, Strategie, Velikonoční hry, Střílečky, Oddechové, parkování - parkovačky, Závodní a podobně.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Slovenští prezidenti, Zpěvák, Vrah, Hejtmani, Vražedkyně, Američané, Masový vrah, Válka, Vůdce, Francie, Itálie, Básníci, Sochař, Habsburkové, Zpěvačka, Továrník, New Jersey Devils, Imitátor, AIDS, Stoletá válka, Čech, Ekonom, Slováci, Prezidenti USA, Archivář, Voják, Zlatý slavík, Textařka, Washington Capitals, Egypt, Renesance, Ministr, Francouz, Nežijící, Protektorát, Vládce apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak importovat, jak vytvořit, jak spustit, jak konvertovat, jak přehrát, kterak editovat, jak otevřít, v čem spustit, jak exportovat, čím zobrazit soubory následujících typů: dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, grafiku, konfigurační soubory, video soubory, komprimace dat, systémové soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, hudební audio soubory, písma, fonty apod.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Online vánoční magazín, internet, Kliparty pro dokumenty, Nej hry online, Film Avatar 1,2, školství, ú, Seznam souborových přípon, Seznam zkratek a akronymů, linky, URL, Onlinovky - online hry,

Několik fórů na závěr. Vtip Mizerný postřeh: Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Naomi Campbell
Naše tipy
Cestovatelské stránky
Doporučené odkazy
Lionel Messi
Partnerské weby
Christina Aguilera
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.